Обзоры по автору Єва Ніколаєва

Dreadnought in the Pond — 0=1 (2021)

Тернопільський психоделічний гурт презентував дебютний повноформатний альбом "0=1". Що нас чекає у плані звуку та які сенси заховані в релізі, розібрала Єва Ніколаєва.

Shiva the Destructor — Find the Others (2021)

У Shiva the Destructor вийшов повноформатник "Find the Others". Це концептуальний реліз, який запросто можна розцінювати, як інструкцію для виходу із Сансари або путівник у минуле життя, яке багато хто не заперечував би прожити так, як головний герой релізу: у шістдесяті, подорожуючи світом і тусуючись на фесті Woodstock.

a noend of mine - Sanctuaires (2021)

Сьогодні після кількарічної перерви київський проєкт a noend of mine випускає свій другий повноформатний альбом "Sanctuaires". Ось чому вам варто його послухати. 

The BeatChess — Tuboculimanica (2020)

Наприкінці минулого року харківський хард-роковий гурт презентував четвертий повноформатний альбом "Tuboculimanica". Розповідаємо, чи варто його слухати та чому. 

Pree Tone — Brekka (2020)

"Brekka" — альбом, який київський гурт Pree Tone записав на просторах Ісландії. Ледь не зірвавшись зі скелі на своєму авто, гурт провів чотири дні в маленькій студії далеко від цивілізації. Сьогодні ж нарешті слухаємо та оцінюємо, що з того вийшло. 

Sex Blender — The Second Coming (2020)

На початку літа львівський психоделічний гурт презентував другий повноформатний альбом "The Second Coming", у якому кардинальні зміни в життях його творців тісно переплелися з містичним впливом "астрологічних феноменів" і згодом втілилися у музику.

Ooze — Shivers (2020)

Сьогодні лейбл RobustFellow презентує другий мініальбом гурту Ooze, що встиг за рік досить сильно змінити звучання. Розповідаємо, чого варто очікувати від цієї роботи. 

Ignea — The Realms of Fire and Death (2020)

Київський гурт представляє другий повноформатний альбом "The Realms of Fire and Death", який розгортає перед читачем не одну історію, а цілих три.

Electric Pussy — Vol​.​3 (2019)

Черкаський психоделічний гурт Electric Pussy 31 грудня видав свій третій альбом з відповідною назвою "Vol​.​3". Музиканти в його описі зазначили: якщо реліз нагадає вам про Black Sabbath, це тільки ваші проблеми. Чи справді альбом нагадує Сабатів та які викликає враження, написала рецензентка Єва Ніколаєва.

Stoned Jesus — From the Outer Space (2019)

Є така думка, буцім рок після Black Sabbath вже неможливо грати, мовляв, Айоммі з товаришами геть усіх випередили, зігравши все на багато-багато років (століть?) вперед. Проте, слухаючи "From the Outer Space", я думаю: стривайте, а Айоммі точно зіграв усі рифи?

Sinoptik — From Nothing To Forever (2019)

Вперше я почула SINOPTIK 2015-го. Це був трек "White Cats", який пізніше увійшов до лонгплею "Interplanet Overdrive". Гурт вразив мене потужним саундом і якоюсь нетутешністю. Я зрозуміла, що мушу потрапити на живий концерт, і влітку наступного року мені пощастило побачити SINOPTIK, які на той час уже встигли стати переможцями GBOB – наживо на Імпульс-фесті в Харкові. Що у хлопців велике майбутнє, якого вони, безсумнівно, гідні, зрозуміло було навіть тоді.