Tongi Joi презентують другий альбом
Сьогодні психоделік-гурт випустив новий лонплей — "Радіо Сонцехід". Він названий на честь уявного радіоканалу, звідки зʼявилися ідеї їхніх різноманітних пісень.
Усі композиції нового альбому були написані під час літніх джемів артистів на дачі в околицях Кременчука. Над музикою працювали всі троє: Марія Гільденбрандт, Олександр Ляшенко і Даніїл Ткаченко.
"Кожна з пісень зберегла в собі [наш] стан у той чи інший момент літа — чи то екзальтований психоделічний трек "Колодязь радощів", сформований з абсурдних фраз, які ми писали по черзі; чи то фрік-фолковий саундтрек до уявної анімації про Короля комах; чи то ніжна акустична пісня "Вулиця Лісова", записана спонтанно під час прохолодної грози. Набір пісень виходив вкрай еклектичний. Ми уявляли, що це трансляція з уявного радіо, і назвали його "Сонцехід", — діляться музиканти з Neformat.
До створення пʼятого треку альбому, "Вітрами пустель", також долучився музикант Ілля Кожухар.
Слухайте альбом на стримінгах
Раніше ми також писали про перший альбом Tongi Joi.
Tongi Joi — експериментальний інді-рок-проєкт, який заснували музиканти Даніїл Ткаченко (aka orfin) й Олександр Ляшенко з Кременчука в 2024 році. У тому ж році виконавці вперше видали музику. Зараз у їхній дискографії два альбоми, мініальбом і кілька синглів.
Tongi Joi в мережі:
https://www.instagram.com/tongi.joi/
Фото обкладинки — надали виконавці для Neformat











