Neformat відзначає 16-ий день народження

В останній зимовий день, 29 лютого, Neformat.com.ua вкотре збере кращих та найцікавіших, щоб ви змогли наживо почути їх. Також ми хочемо оголосити, що у вас буде змога наживо поспілкуватися з редакцією та запитати все, що прийде на думку: від вигляду сайту до формування контенту, або процесу написання рецензій.

У далекому 2004 році вже зійшла не одна зірка ню-металу, r’n’b та хіп-хоп починали потроху перетягувати ковдру на себе і тоді ж з’явився Neformat.com.ua. Це був форум, створений задля обговорення власних музичних смаків із такими ж ньордами, та згодом все переродилось у сайт з однією головною метою — підтримкою та висвітленням кращого, що дає нам українська сцена.

16 років, день за днем ми робимо все, щоб доносити одну-єдину думку — вітчизняна сцена потребує вашої уваги, підтримки та часу. Вітчизняна сцена має свої скарби, нескінченні історії та трагедії, без цього нікуди, та найголовніше — вона завжди потребує саме вас, слухачів і читачів!

Без вас не буде великих та малих фестивалів, без вас не будуть збиратись гурти, без вас не буде івентів на 20 або 500 людей, врешті-решт — без вас немає сенсу щось робити, адже для кого? Хто це почує, хто на це витратить емоції та гроші, хто долатиме десятки, сотні та навіть тисячі кілометрів?

Лайн-ап: 

- Signals Feed The Void (Херсон, progressive/postpunk/experimental)

Вперше за досить довгий час в Києві наживо зіграє доволі незвичний проєкт Signals Feed The Void. Минулого року вони були надзвичайно активні студійно та видали два повноформатні релізи "Ритуал" та "Signals Feed The Void". Творчість гурту надзвичайно важко віднести до якогось жанру, тут є і фолк, і готик рок, і індастріал та навіть синт-поп. 

- Abusive Fisherman (Чернігів)

Першого травня 2019 року чернігівські ветерани зібрались воєдино для створення насправді божевільної музики, для опису котрої простіше вказувати те, чого немає на альбомі "Клятвопреступник". Вперше у Києві і, напевно, вдруге або втретє наживо взагалі.

- Complete! (Івано-Франківськ, punk rock)

Три роки тому у Франківську зібрався гурт, котрий намагається увібрати все краще, що є на панк сцені: скейт, гараж, поп-панк та мелодік хардкор. 20 січня 2020 року хлопці видали LP "Disappointment & Hope", котрий презентують на 16-річчі Неформату. 

- Bojevilla (Київ, chaotic hardcore)

Bojevilla — одна із найяскравіших зірочок української сцени останніх років. Гурт від релізу до релізу стає все кращим і кращим. Їхні виступи — окрема тема для обговорення та дискусій, вони увібрали все краще від The Chariot, The Dillinger Escape Plan та Norma Jean, і не тільки у музичному плані.

/

Перші квитки можна придбати онлайн по 100 гривень. Поспішайте, бо кількість обмежена. Згодом ціна зросте до 150 гривень. 

Подія у мeрежі: 

https://www.facebook.com/events/3318795588135532

Neformat.com.ua