Новини

Миколаївський dark folk/neofolk гурт випустив п'ятий повноформатний альбом "Альфа [Хрестоматія] Ωмега". До слова, цьогоріч колективу  виповнюється 10 років. 

Над загальною концепцією релізу гурт працював три роки, а от записав його протягом травня 2020 року на миколаївській студії Jata Studio зі звукорежисеркою Наталіею Тарасовою. 

"Концепцією LP "Альфа [Хрестоматія] Ωмега" є те, що в теології називають "таємницею Воплочення", і рефлексії на цю тему. Альбом має "підзаголовок" "Хрестоматія", який, крім усього іншого, чітко вказує на основну характеристику словесної частини релізу - це все класичні ("хрестоматійні") тексти. Але, попри нібито "чужі вірші", саме п'ятий лонґплей можна назвати нашим найбільш відвертим (і тому найбільш "гострим") альбомом. Це Wiseword.Nidaros без зайвих "шатів". Тому і звучить все доволі мінімалістично", - розповів у коментарі нашому виданню засновник проєкту Сергій Гололобов.

Детальні коментарі щодо кожного треку можна знайти на Бемдкемпі гурту. Разом з тим для легшого сприйняття альбому (ред. нам LP здався досить складним для пересічного слухача) Сергій радить наступне: 

"Думаю, щоб краще сприйняти цей альбом, варто його спочатку просто послухати, не читаючи ні текстів, ні тлумачень на ці тексти. Настрій, інтонація - вухо все це сприйме і відправить у мозок) А вже після цього можна додати "зорове сприйняття" (читання). А потім переслухати ще раз. Нещодавно прочитав порівняння нашого LP з музикою Swans і Coil. Можливо, відданим слухачам цих колективів альбом зайде з першого разу". 

Dark folk/neofolk проєкт Wiseword.Nidaros заснував у 2010 році в Миколаєві Сергій Гололобов. На той час найбільше враження на засновника проєкту справляли Of The Wand & The Moon, Current 93 та Sol Invictus. Потім "доєдналися" Backworld, Mizar, Тимур Муцураєв і гурти Девіда Юджина Едвардса (16 Horsepower і Wovenhand). 

Наразі Wiseword.Nidaros має у дискографії 5 альбомів: "Сад Гетсиманський" (2010), "θανάτῳ θάνατον" (2013) (перша частина так званої "Історичної дилогії"), "Старе та Нове" (2015), "Бойові Пісні Ортодоксії" (2017) (друга частина так званої "Історичної дилогії") та "Альфа [Хрестоматія] Ωмега" (2020). Треки гурту також можна було почути на збірках лейблу Khatacomb "Ноктурналія" та "Ліміналія".

Нинішній склад проєкту доволі мінімалістичний: Сергій Гололобов (голос, гітара, інші інструменти) і Анна Пархоменко (голос, перкусія). 

Wiseword.Nidaros у соцмережах:

https://wisewordnidaros.bandcamp.com/releases
https://vk.com/club5935288

- [ Neformat.com.ua ]

Український хіп-хоп виконавець презентував новий трек "У лісі" та кліп на нього. Ліс тут виступає метафорою спокійного та радісного середовища, де людині так добре, наче у дитинстві. 

"Коли я вперше почув біт Jointjay, то одразу сказав, що це трек про те, як ти йдеш по траві босим, на тебе дує літній вітер, і тобі пофіг на все. Про це і почав писати. Два куплети, як інь та ян, де перший – тепле дитинство, коли в тобі багато добра, і навіть певний запах запам’ятовується на все життя. Другий куплет про те, що ти вже дорослий, у тебе купа відповідальності, турбот, зайнятості. Не те, щоб я хотів повернутись назад у дитинство, але хотів би все так само відчувати прихід літа, радіти звичним моментам. Ми стаємо злішими, обуреними на світ, замість того, щоб поїхати до лісу і помовчати з годинку", - коментує роботу у пресрелізі виконавець. 

Нагадаємо, у лютому Довгий Пес випустив альбом "#олскул".

Довгий Пес — реп-виконавець, учасник колективу Ціна Ритму, Kickit Crew. Розпочав займатись музикою та написанням текстів у далекому 2008 році. За більш, ніж 10 років відточив свою майстерність на багатьох релізах, сольних та у складі гурту. Освоїв професію МС на різноманітних хіп-хоп івентах, починаючи від реп-батлів та закінчуючи брейкіг-чемпіонатами. Проживає у місті Львів.

Почитати рецензію на альбом "#Соціальнийалкоголік" (2018) можна за цим посиланням

Довгий Пес у соцмережах:

https://www.facebook.com/DovgiyPes
https://soundcloud.com/dovgiypes
https://www.instagram.com/dovhee_pes/

- [ Neformat.com.ua ]

Київський пост-панк гурт днями випустив перший мініальбом "High and Low".

ПІсні для релізу гурт писав поступово. 

"1984", "In Spite Of You" та "For The Last Time" були написані ще 2 роки тому, коли я мешкав у Німеччині. Це були суто акустичні пісні. Коли ж я повернувся до України, ми зібрались з хлопцями, та почали робити з них повноцінні пісні. Ми хотіли випустити ЕР ще минулого літа, але відчували, що чогось бракувало, таке враження що не було останнього пазла. Під час одного з джемів на базі виникла пісня "Segments". Це справді був дивовижний момент, оскільки відчувалось, що ми всі були на одній хвилі. Водночас ми зрозуміли, що це й був той самий останній пазл, якого не вистачало для мініальбому", — розповів у коментарі нашому виданню вокаліст та гітарист колективу Костянтин Гарбар.

Зводив EP давній друг музикантів Влад Левицький.  

"Головний посил всього альбому - це антиутопічна комплексність. Я вважаю, що нам вдалось створити атмосферу, коли при прослуховуванні можна відчути різний емоційний стан ліричного героя. Наприклад, пісня "1984" є прямим відсиланням до однойменної книги Джорджа Орвелла. Також великий вплив на лірику мав Жан-Поль Сартр та його роман "Нудота", — додає Костянтин

Обкладинку та кавер-арти, які можна побачити на сайті The Segments, робила дизайнерка UDC licensing agency та Art Nation Anna May.

"Назва альбому наче роздріблена і якщо звести всі частини разом, то вийде назва альбому. Це є прямим відсиланням до  головної концепції альбому – комплексності", — зауважує Костянтин Гарбар. 

Через пандемію всі концерти гурту були скасовані, тому зараз The Segments працюють над новим матеріалом. 

The Segments — київський пост-панк гурт, що виник на початку літа 2019 року. Учасники колективу - Антон (клавішні/гітара), Денис (бас-гітара), Дмитро (ударні), Костянтин (вокал/гітара)  - знайомі багато років. 

The Segments у мережі: 

https://www.facebook.com/thesegments/
https://soundcloud.com/thesegments
https://segments.band/
https://thesegments.bandcamp.com/releases
https://www.instagram.com/thesegmentsband/

- [ Neformat.com.ua ]

Чернігівський електронний/нойз/хіп-хоп проєкт презентував третій повноформатний альбом "Прилив избыточного счастья".

За словами Сергія Сенчука, постійного та єдиного учасника Tungu, запис альбому тривав упродовж серпня 2019 — квітня 2020 року. Єдиним запрошеним музикантом на альбомі є Саша Авакумов, гітарист Dan Stark, Abusive Fisherman, Kollektiv та ЗМА.

"Новий реліз різноманітніший за попередні: від безглуздого використання нашого життя ("Бег за настоящим") до теми псевдопідтримки нашої музичної сцени ("ЮнитиХуюнити"). Повне самовираження, котре постійно набирає нових обертів та не стоїть на одному місці. Ламання рамок та кліше, що подає приклад постійного розвитку в музичних просторах", - розповів Сергій щодо концепції релізу у коментарі нашому виданню. 

Місцину, що стала обкладинкою релізу, автор побачив випадково та сфотографував сам. За його словами, це фото говорить про прорив крізь рамки буття та упереджень.

У майбутньому Tungu планує зробити колаборацію із закордонним музикантом, але поки приховує його ім’я.

Проєкт Tungu почав своє існування у 2014 році у Чернігові. Його створив Сергій Сенчук, також відомий як учасник гуртів Keepleer 18 і Remorse, з ціллю створювати абстрактну музику. Він записував на диктофон різні звуки, робив з цього нойзовий матеріал, а потім склеював у окремі пісні. Наразі проєкт має три повноформатні альбоми: "Dense arrays" (2014, DAC production), створений за мотивами роману "Астронавти" Станіслава Лема, "Ильф и Петров с нами" (2016,  Muteant sounds) та "Прилив избыточного счастья" (2020). Якщо дебютний альбом проєкту більше нагадує мікс електроакустичного нойзу з абстрактом без ритмічної основи, то вже другий та третій повноформатники є більш ритмічними. Серед орієнтирів у музиці автор вказує People like us, Otomo Yoshihide, Martin Tetreault, Ground Zero, Nurse with wound та весь фрі-джазовий світ.

Tungu у мережі:

https://tungu.bandcamp.com/

- [ Neformat.com.ua ]

Харківський ска-панк гурт презентував відео на новий трек "Кокаїн", у якому регаує на останні події в країні, спричинені пандемією. 

 

Запис композиції через пандемію частково проходив дистанційно, частково — під час спільних студійних сесій на DK-DO STUDIO та Terrastudio. Зведенням займалася Arefyev mixing & mastering studio.

"Сингл про тотальну безпорадність українського політикуму, який в умовах пандемії просто не в стані тримати загальну ситуацію під контролем. Він про безвідповідальність представників влади. Але також і про віру суспільства в манну небесну (в нашому випадку — у шаровий кокаїн)", — розповіли у коментарі нашому виданню музиканти. 

Над відео працював друг колективу Юра Альтруїст.

Нагадаємо, восени минулого року Жадан і Собаки випустили п’ятий номерний альбом "Мадонна", рецензію на який можна прочитати тут

Жадан і Собаки (раніше Собаки в космосі) — музичний гурт із Харкова, що виник у 2000 році. Однак, найбільш відомими вони стали завдяки співпраці з харківським поетом Сергієм Жаданом. 2008 року Жадан і Собаки в космосі випустили спільний альбом "Спортивний клуб армії", до якого увійшли читання Жадана власних віршів під акомпанемент музикантів гурту. Згодом співпраця продовжилася у вигляді спільних виступів та нових альбомів ("Зброя пролетаріату" 2012, "Бийся за неї" 2014). Уже під назвою Жадан і Собаки колектив випустив четвертий альбом "Пси".

Жадан і Собаки у мережі:

https://www.facebook.com/ZhadanDogs/
https://soundcloud.com/zhadansobaki/vybory
https://www.instagram.com/zhadanisobaki/
https://www.youtube.com/user/JhadanDogs

- [ Neformat.com.ua ]

Український реп-виконавець презентував відео на новий трек "Санітайзер", котрий є частиною майбутнього "карантинного ЕР".

 

У коментарі нашому виданню Андрій Фріл розповів, що пісня - це не лише рефлексія на чинні обставини життя:

"У приспіві є частка правди щодо місця написання, скажімо так. Записали теж дуже швидко, пара дублів — і готово". ("Я цю пісню написав, поки сидів на унітазі" ред.)

За словами артиста, основна концепція треку — всілякі теорії змов:

"Усе по фану: розповів про теорії змови, адептів яких останнім часом розвелося дуже багато. Народ, є сумніви щодо того, що Білл Гейтс хоче чипувати нас з вами".

Над відео, окрім самого Андрія, котрий написав сценарій, працювала Оксана Гаджій, як ілюстраторка, та Сергій Митянський, що створював анімацію.

У цьому році Freel планує випустити третій сингл і відео на нього та мініальбом. Наразі в артиста є готові пісні, котрі до ЕР входити не будуть.

Freel (Фріл) — український репер, колишній учасник гурту На Відміну Від. Відомий за співпрацею з такими виконавцями як: VovaZIL'Vova, Діля, В.у.З.В. DaHok, HighWay, Глава 94, Денні Дельта, insane тощо. З 2015 року Андрій Фріл працював головним редактором сайту rap.ua.

Freel у мережі:

https://www.facebook.com/me.freel
https://www.youtube.com/me-freel
https://soundcloud.com/me-freel
https://www.instagram.com/me.freel

- [ Neformat.com.ua ]

Інтернаціональний електроклеш/психоделічний рок/брит-поп колектив Piel, у складі якого, є українець Єгор Митрофанов (Dance party. Dance! Dance!), нещодавно випустив нове відео на трек "Feel This Awe", знімкуванням котрого займався Артем Пронов (Slippy Inc). 

 

У коментарі нашому виданню, вокаліста Тікі Льюїс розповіла про особливості створення пісні:

"Feel This Awe" була створена багато років тому, в будинку бабусі басиста Джоуні (Jawnee) у Лос-Анджелесі. Я створила партію басу та написала текст про мої стосунки з сестрою. Джоуні та інші спродюсували решту. До речі, у цій версії звучать барабани, що були записані наживо в Харкові під час одного із наших виступів".

Тікі додає, що в пісні йдеться про здатність співпереживати та турбуватися про інших, навіть коли йдеться про біль. 

"Навіть у найважчі часи ти все ще знаходиш любов. Насправді, ти любиш ще сильніше", - розповідає Тікі.

Процесом фільмування керував відомий український концертний фотограф та відеограф Артем Пронов протягом спільного туру Dance party. Dance! Dance! i Piel, що відбувся у вересні 2018 року. Артем був вражений виступами американців та їхнім мініальбомом "44". Щодо своєї роботи він каже наступне:

"Відео цілком передає усе те світло, яке лилося з хлопців і від неймовірної Тікі, особливо. Кліп був готовий ще півтора року тому, але був приурочений до наступного релізу, тому чекав свого часу. Це, до речі, був останній кліп, до того як я, нарешті почав сам монтувати, і це була прекрасна завершальна точка. Тому що Андрій Здаров та Шах Таліфта усе дуже красиво і максимально танцювально розклали та помалювати. Я коли днями кліп переглядав вперше з того часу, реально пританцьовував і сподіваюся не я один".

Щодо планів, колектив хотів би співпрацювати з Dance party. Dance! Dance! та Іваном Дорном. Цьогоріч Piel планує випуск нових синглів, зокрема колаборацію з виконавцем Cisco Deluna. Майбутній реліз уже має назву "Kid tested Mother approved" і присвячений матері Тікі.  

Гурт Piel було створено в Лос-Анджелесі 2005 року силами Тікі Льюїс та Пітера Атанасоффа. Дискографія нараховує два альбоми "Piel 44" та "Tiki Leaks". Серед інфлюенсерів гурт називає Sade, The Verve, Whitney Houston, Amel Larrieux, INXS, The Police та інших.

Piel у мережі:

https://www.instagram.com/pielmusic/
https://www.facebook.com/pielmusic

Фото Артема Пронова

- [ Neformat.com.ua ]

Нещодавно новий гурт, створений учасницями ai laika! та lisova, презентував дебютний трек "Easy" та відео на нього.

Ми поспілкувалися з дівчатами про те, як вони обирали назву для гурту, записували дебютний трек і не тільки. 

— Як ви записували цю пісню? Чи були якісь карантинні особливості процесу? 

Настя Спічка (барабани): Вдома! Дистанційно записали свої партії та відправили Вєрі. Ми так занудьгували без репетицій на карантині, що вирішили зробити за цей час те, що дозволяли умови самоізоляції. Одного прекрасного ранку в чат прилетіло "Так! Дєвачкі!" від Вєри, і ми різко розпочали роботу). Загалом, це був цікавий досвід. І серйозний тімбілдінг!

Лєра Гуєвська (гітара, бек-вокал): Так, якби не злагоджена робота, то цей реліз відкладався б і відкладався.

Вєра Білостоцька (гітара, вокал): Ми з Лєрою узгоджували партії дистанційно, і в цьому також є свої плюси. Живий джем — це круто, але ось такий формат дозволяє продумувати усі варіанти партій, і це вже повноцінна мелодія, нічого не треба змінювати. Вокал писали весело. У мене вдома паркет скрипить, а Женя любить пританцьовувати, коли співає. Довелося стояти смирно, бо було б чутно.

Женя Бондаренко (бас, вокал): Так, скрипучий паркет мені неймовірно заважав. Він усе волів увірватися до нашого запису. Ми прозвали його "Скриптоніт".

Вєра: У мене є ще сольний проєкт Lisova, в якому я працюю зі своїм другом Олегом. Якось я скинула йому демку Milktuth, і він був у захваті, сказав, що буде радий взяти участь у роботі над ним. Так і вийшло. Він допоміг з продюсуванням, зробив для нас мікс та мастеринг.

— Про що сингл і чи є у нього концепція? 

Женя: Сингл, звичайно, про кохання. Про те, як easy все покинути, і як важко зберегти. Чи можливо дізнатися фізичний розмір почуття, фактично виміряти його лінійкою, чи воно все ж таки ефемерне?

Вєра: Коли я почула найперший варіант "Easy", де Женя наспівувала на диктофон під акустичну гітару, одразу зрозуміла, що він уже склався і працювати над ним буде легко, бо навіть просто під гітару він звучав повноцінно.

Настя: Ця пісня взагалі має для нас особливе значення, бо це перший трек, над яким ми працювали в нинішньому складі. До нас вперше на "домашню" репетицію прийшла Лєра, і ми вирішили спробувати розібрати щось абсолютно нове. А Женя якраз принесла свою "Easy". Як результат — за декілька годин не тільки розібрали, але й записали перший варіант демо. Тут ми і зрозуміли, що спрацюємось!)

Лєра: Для мене було справжнім відкриттям, що ми одразу (ну добре, після обіду з хумусом і салатом) сіли, розібрали, записали. Весь процес був швидким, легким і надихаючим.

Настя: До речі, сингл буде доступний на всіх платформах на початку червня. Чекайте!)

Milktuth

— Хто працював над відео і як ви його знімали, знову ж таки у карантинних умовах? 

Вєра: Ох і намучились ми з конструкціями з книг, чашок та дзеркал, щоб було видно, що у кадрі! Бо саму себе на телефон знімати доволі важко.

Женя: А я не мучилась, в мене був штатив (хахаха)! Якщо серйозно, грати на гітарі та співати на камеру, попередньо підготувавши локацію, посунувши бутель з водою та вазон на власній кухні – це цікавий досвід.

Лєра: В основу концепції лягло те, що ми користувались зумом під час самоізоляції, як і більшість людей на карантині. Спочатку думали відзняти кліп повністю у зумі, далі штормили, створили розкадровку, домовились про основні плани, продумали сюжети. І так, згодна з Вєрою, що знімати себе досить важко. Окрім облаштування імпровізованого знімального майданчика, треба не забути відполірувати гітару, вазу та попрасувати одяг, бо камера бачить усі недоліки підготовки, і про це теж не можна забувати. А далі я все це звела докупи, бо монтаж — це ще одне моє захоплення.

Настя: Добре, що мені кота не довелось прасувати, хаха) Просто сам вліз! Ще Женя підкинула ідею з інверсією, нам всім дуже зайшло!

— Які подальші плани на цей рік?

Женя: Попереду багато репетицій! Звичайно, націлені на ЕР, матеріалу в нас чимало. Мої власні плани: багато нових басових педальок, хохохо.

Настя: По-перше — нарешті повернутися до репетиційної бази!) Маємо багато матеріалу, який потрібно зводити докупи, щоб кльово звучати наживо. Дуже хочемо цього року дати концерти. По-друге, нам імпонує формат, у якому ми записали перший сингл — цілковитий DIY. Тому думаємо видати ще кілька, і так само, своїми силами, зняти на них відео. А в ідеалі записати студійний ЕР, звичайно.

Вєра: Увірватися в музичну сцену, так!

Плейлист від учасниць гурту для g:/untitled

— Розкажіть про свій проєкт детальніше. Звідки взялася назва, на кого орієнтуєтеся? 

Женя: Усі мої друзі, з якими ми знайомі багато років, знають, як давно я мрію зібрати гурт. Зараз наш склад навіть крутіший, ніж у моїх найсміливіших мріях. Надихали мене на це — улюблені Chastity Belt, Warpaint, Sleater-Kinney та багато інших.

З Вєрою ми познайомились на дні народження спільної подруги, на балконі звичайної багатоповерхівки, де на відкритому вогні смажилися шашлики (це був якийсь психодел). I ось ми, окутані димом, розмовляємо про Warpaint. Виявилося, що ми вдвох дуже любимо Дженні Лі, їхню бас-гітаристку. Там, на балконі, і почалася наша історія. (шашлик, до речі, не куштували)

Вєра: Так, у нас з Женяо склався моментальний метч, коли мова зайшла про жанри та референси, ми одночасно сказали "Warpaint!" — так і зрозуміли, що буде діло! Я завжди мріяла грати у гьорлз-бенді й ось, нарешті, ця мрія справджується.

Настя: Мене в гурт десь рік назад покликала Альона (на той час наша вокалістка/гітаристка). Я нещодавно почала вчитися на барабанах грати і дуже хотіла вже щось пробувати з живим гуртом. Деякий час ми просто грали кавери, щоб "притертися", а потім почали писати своє. Восени наші з Альоною шляхи розійшлися, і ми на певний час залишилися втрьох. Довго думали, чи потрібний нам хтось ще і хто саме, бо співати почали Вєра і Женя. Вирішили, що ще одна гітаристка таки потрібна! І от, одного дня, нила я Лєрі, шо не можемо ніяк зайти нікого. А вона мені — ні, ну я не напрошуюсь, звичайно…)) Я так зраділа, що їй це цікаво! Дуже хотілося в гурт притарабанити когось такого ж креативного, відповідального трудяжку, як і ми.

Лєра: Я стежила в інстаграмі за тим, як дівчата збирались, грали. Писала і питала, як справи і все таке. Особисто мене дуже тішило, що ось-ось буде нова класна група, а сама потайки мріяла гет бек ту бенд. І точно вже не пам’ятаю, як було, але мені все ще здається, що я напросилась ахаха.

На цьому етапі ми часто збираємось на репетиції у Вєри вдома, бо це означає багато часу для ідей і спроб, на відміну від репетиційної бази. Мабуть, десь так і народились жарти про панелька-бенд i своя-кiмната-поп, які згодом стали важливою складовою нашої концепції. Якщо коротко про своя-кімната-поп — то це означає, що у нас є своє місце для творчої роботи, вільне від щоденних справ та часових рамок. А якщо ще глибше, то "Своя кімната" — це есей Вірджинії Вульф, можете погуглити і почитати про що це.

Щодо орієнтирів: орієнтуюсь на Женю, Вєру, Настю та власний досвід.

Настя: Стосовно назви, Milktuth — це метафора до набуття досвіду. Так само, як набити синець чи подряпати коліна. Не біда — на місці молочних зубів виростають нові, гостріші. Це добре співвідноситься з нашою творчістю, бо за кожною піснею стоїть справжня, щира емоція. Спогади, переживання. Часто не найприємніші. Коли вони стають піснями — це свого роду терапія. Так і стаємо "гострішими".

 

Milktuth — столичний квартет, до складу, якого входять учасниці гуртів ai laika! та lisova. Власну позику позиціюють як "своя-кімната-поп", себе ж називають "панелька-бенд". Склад гурту: Настя Спічка (барабани), Лєра Гуєвська (гітара, бек-вокал), Вєра Білостоцька (гітара, вокал), Женя Бондаренко (бас, вокал).

 

Більше українських дівочих проєктів за цим посиланням

Milktuth у соцмережах:

https://www.facebook.com/Milktuth/
https://www.youtube.com/channel/UCsI9TNXnLd2PPkcn8soIT_w

- [ Neformat.com.ua ]

Днями учасники львівського хіп-хоп гурту Ціна Ритму Аппекс та Джонні Дивний презентували нову композицію на трек "Не угадав", на продакшн бітмейкера Вутабі.

 

За словами музикантів, цей трек має сподобатися поціновувачам олдскульного звучання, котрі, втім, готові сприймати новий звук.

"У пісні багато самоаналізу, але його не варто боятись, з ним краще подружитись, щоби не загубити себе. Нехай це для вас стане періодичною необхідністю, заспокійливою рутиною, як прибирання дому. Трек про виснаження, бажання перезавантажитись, згадати, що таке фрісбі чи бадмінтон" — говорить aппекс у пресрелізі.

Аппекс та Джонні Дивний є частиною українського хіп-хоп гурту Ціна Ритму, до складу, котрого також входить Довгий Пес. Колектив було засновано у 2011 році, через поєднання двох команд зі Львова та Калуша. На рахунку гурту альбоми "Точка Неповернення" (2016) та "Вічний двигун" (2019). У Довгого Пса, Джонні Дивного та аппекса на трьох 13 повноцінних релізів (ЕP, LP та мікстейпи).

Водночас нещодавно до складу об'єднання Ціна Ритму приєднався бітмейкер Jointjay. Новий учасник формації також дебютував як самостійна одиниця з інструментальним альбомом "From Everywhere".

"Ціна Ритму – це не тільки гурт. Це формація таких різних по темпераменту, але близьких по баченню творчості людей. Кожен наш сольний проєкт випускається від імені Ціни Ритму, бо кожен з нас є частиною команди, — говорить у пресрелізі учасник гурту Джоні Дивний. — До нас в команду потрапили музиканти, які ідеально "вписуються у звук" як гурту, так і кожного окремого учасника. Вутабі та Jointjay роблять різну музику, яка притягує різну аудиторію, проте їхній звук чудово компонує і гармонічно звучить у стилістиці нашої формації". 

Нагадаємо, недавно аппекс випустив новий мініальбом "Випадок". А остання студійна робота Джонні Дивного датована літом минулого року, це була колаборація з виконавцем Ядерна Могила.

Ціна Ритму у мережі:

https://price-of-da-rhythm.bandcamp.com
https://soundcloud.com/price-of-da-rhythm
https://www.instagram.com/priceofdarhythm
https://www.youtube.com/channel/UCi7eAAJDzhE3q7h0OE-AMxw
https://www.facebook.com/price.of.da.rhythm

- [ Neformat.com.ua ]

Київський психоделічний гурт презентував новий трек "HMURY" з майбутнього релізу та карантинне відео на нього.

 

Кожен інструмент учасники гурту записували окремо один від одного в домашніх умовах:

"Сингл записував кожен з музикантів у себе вдома, за допомогою тих опцій, які наразі маємо (плагіни, інструменти). Вокал був записаний за допомогою старої радянської шафи, тому сусіди мали змогу почути першими цей трек", - розповіли музиканти.

Уведенням та мастерингом треку займався Іван Сухочев, а відео монтувала Оксана Зіньковська, яка раніше малювала обкладинку для альбому гурту "Joiner".

Щодо концепції, у коментарі нашому виданню, гурт говорить:

"Цей трек є частиною майбутнього лонгплею. Його мета донести ту хвилю негативу, яка виникає під час вживання опіумних речовин та порівняння її з речами, за котрими ми женемось щодня, біля кіоску з цигарками. Також "Hmury" може бути самовільною ізоляцією своїх думок та дій. Ми намагаємось сказати, що то не є вихід.

Нагадаємо, на сленгу слово "хмурий" часто вживається на позначення героїну. 

У найближчому майбутньому The COW планують випустити новий мініальбом, декілька відео та повноформатник, що зараз на етапі виробництва.

The CoW (ex-The Curse of Wendigo) — київський гурт, що грає психоделічний рок. Його історія почалася ще у 2011 році на Донеччині в місті Харцизьк. Згодом через події на Сході хлопці перебралися до Києва. Їхнім останнім релізом під старою назвою став альбом "Joiner" 2016 року.

Минулого року, гурт презентував дебютне відео на трек "PLATO", котрий був створений силами Артема Пронова (Slippy Inc).

The CoW у соцмережах:

https://www.youtube.com/channel/UCpCLH1AWVSd206_1oDEbBZg
https://www.facebook.com/Thecow42/
https://www.instagram.com/thecow42

- [ Neformat.com.ua ]