Історія одного арту: Warhead ART
Рубрика Історія одного арту продовжується і сьогодні розповідаємо вам про львівський проєкт Warhead Art, який працював з багатьма відомими українськими та закордонним black i death metal гуртами.Проєкт представляє засновник Костянтин Копач та його дружина, що доєдналася до нього трохи пізніше.
Почалося все у 2015 році, тоді я жив у Києві та ніде не працював, мав багато вільного часу, що і спонукало мене зайнятися творчістю. Мені було цікаво висловлювати свої думки та почуття в художньому форматі. Одного разу мені написав хлопець, яким виявився власник Brutal Panzer Assault Records, він був зацікавлений у використанні декількох дизайнів для однієї з команд, що випускаються його лейблом. Це і стало відправною точкою. В основному, я надихаюся й орієнтуюся на середньовічні гравюри та геральдичну символіку.
Ritual Decay - "Incendiary Provocation"
Жодної конкретної концепції від замовника я не мав — так часто буває, що команди або лейбли хочуть отримати від мене художню частину, але навіть приблизно не уявляють концепцію. Тож я мав повну свободу від Ritual Decay. Для натхнення мені відправили кілька треків з майбутнього ЕP, ними я і керувався. Вирішив замутити щось настільки ж брутальне, настільки і примітивне. Я хотів зобразити якесь первісне зло, водночас зрозуміле і незрозуміле. Так я намалював руку, потім другу, потім зробив безліч рук, що рухаються у спіральній формі. Потім кожна з рук отримала різні види середньовічної зброї. Ідея помістити в центрі око прийшла відразу, воно вийшло досить пронизливим. Мені здається, ніби дивиться безпосередньо на глядача. Я просидів всю ніч, ретельно продумуючи штрихування, і на ранок все було готове! Гурт виявився вкрай задоволеним. Це досить стара робота, створена мною ще у 2016 році, але з плином часу і покращенням моїх художніх здібностей вона повністю розкриває дух Warhead ART.
Початок захоплення
Почав малювати від нудьги та з часом досяг досить високого рівня. Я ніде не вчився, тому мої малюнки самобутні, наповнені якимось примітивізмом, якого часто не вдається домогтися художникам, що мають академічну освіту.
Співпраця
З фестивалів це Never surrender і Holy Death over Kyiv. Ну а гуртів і релізів безліч, все не зможу перерахувати. Згадаю лише деякі колективи. Це Diocletian, Destroyer 666, Antichrist Siege Machine, Malthusian, Pigs Blood, Savage Нecromancy, Imprecation, Vitrol, Goathammer, Horna, Primitive Warfare, Goat Disciple, Advent Sorrow, Chotza, Caveman Cult, Wearg, Altarage, Hierophant, Witchking, Runespell, Vouïvre ... З українських гуртів Burshtyn, Nokturnal Mortum, Blutfahne тощо. У цілому, думаю, понад 200 імен.
Улюблені роботи
Навіть з плином часу однією з улюблених робіт є Ritual Decay — "Incendiary Provocation". Ця робота, на мою думку, виглядає як первісне зло.
Натхнення
Джерел натхнення — маса. Іноді тижнями не можу нічого робити, навіть просто сісти та провести лінію або зробити скетч. Але в якийсь момент я прокидаюся, сповнений сил творити. Думаю, основне джерело — це емоції та спостереження.
Інструменти
Олівці, лайнери, туш, маркери, рідше використовую акварелі та інші фарби. Не так давно купив графічний планшет.
Інші художники/дизайнери
Стежу за дуже багатьма художниками в різних стилях. З улюблених можу виділити: Kamrazid, Denis Forkas, Alexander Brown, David S. Herrerias, Paolo Girardi, Daniel Corcuera, Vince Locke, Nekronikon, Njard.
Музичні смаки
Я роблю оформлення для музики, яку слухаю і яка мені не чужа. В основному, це death і black metal та все, що з цим пов'язано.
Інші захоплення
Подорожую, намагаюся частіше виїжджати у Карпати, там черпаю натхнення. Займаюся спортом.
З ким хотів би попрацювати
Хотілося б попрацювати з Mysticum, Urfaust, Cultes des Ghoules, Revenge.
Плани
У моїх планах створювати все нові та нові обкладинки для екстремального металу, прогресувати у всіх сенсах. Незабаром сподіваюся більше зайнятися татуюванням.
Warhead ART у соцмережах:
https://www.facebook.com/Warheadart/
https://www.instagram.com/art_warhead_art
Інші матеріали у цій рубриці — https://www.neformat.com.ua/rubrika/istoriya-odnogo-artu
Обкладинка — Дар'я Остапенко