Обзоры по автору Олександр Poison Нечай

Выставка Дисторшн — Кожей чувствовал, что​-​то не так (2020)

Багато Англії, сирого саунду та річних настроїв. Можна сказати, з берегів Темзи або з Таффу. Але ні, не вгадали — з Дніпра. Це чутно не тільки з російської мови, якою написано перший альбом "Кожей чувствовал, что​-​то не так" гурту Выставка Дисторшн. Це чутно ще по тому, що… ви це вже точно десь чули.

Del Cano - Trans Port (2020)

Одиниці зі звукового сегмента простору під назвою творчість постійно звертаються до теми транспорту. Для когось це додаток до опису власних мандрів, комусь до тріпів, а хтось просто присвячує цілі опуси різноманітним машинам, що доставляють його кудись.

Voin Oruwu, Andrey Sirotkin, Mullah Shaheed - That Other Earth (2020)

Voin Oruwu, Andrey Sirotkin та Mullah Shaheed за підтримки лейбла Corridor Audio випустили спліт про буремний 2020-ий та надію, яка лишається у людей. 

F.G.F - Notions (2020)

F.G.F. — це нойз із закарпатським колоритом. Розповідаємо детальніше про останній реліз проєкту. 

Svitlana Nianio & Oleksandr Yurchenko — Znayesh Yak? Rozkazhy (2020)

Світлана Няньо та Олександр Юрченко у 90-ті роки були одними з тих, хто зароджував український андеграунд. Сьогодні маємо змогу послухати перевидання їхніх старих записів та поміркувати, куди, як і чому це все зникло. 

паліндром — Стіни мають вуха (2020)

Цього літа львівський проєкт паліндром випустив другий повноформатник. Розповідаємо, які почуття він викликає. 

Dementix - Live Demo (2019)

Попри назву "Live Demo" дебютна робота київського сайкобілі гурту Dementix звучить досить якісно і цілком демонструє, чого варто чекати від команди. 

Bomg — Peregrination (2020)

Дві години та цілих тридцять дві хвилини триває новий-старий витвір київського дум-гурту Bomg "Peregrination". Новий, тому що вийшов на початку лютого цього року. А старий, бо запис, зведення та мастеринг музиканти зробили ще у 2017-2018 роках традиційно на власній студії Evergreen.

White Noise For White Zombies — Crime Time (2020)

Виявляється в Україні колись були свої власні Ministry, Killing Joke, White Zombie та частково Nine inch Nails зразка кінця 1990-х. Звати їх White Noise For White Zombies і нещодавно вони вирішили повернутись.

Електромед — Став Би Дибом Чуб (2019)

Майже рік тому Електромед представив слухачам перший мініальбом "Став Би Дибом Чуб". За настільки низької кількості якісних українськомовних фанк-виконавців в Україні не гріх повернутися до нього і через такий тривалий час.  

аппекс — Випадок (2020)

27 квітня рівненський хіп-хоп виконавець презентував ЕР під назвою "Випадок". Розповідаємо, чому вам, живим людям, варто послухати цю "музику для нейромереж, ботів та алгоритмів по накрутці прослуховувань".

Tungu — Прилив избыточного счастья​ (2020)

Наприкінці травня та карантину світ побачив новий альбом проєкту Tungu.

Filthy Rich Preacher — desecrate and abuse (2020)

Нещодавно один з найсамобутніших резидентів лейблу Робустфелоу Filthy Rich Preacher видав черговий ЕР. Черкаський музикант, справжнє ім’я якого Олександр Береговий, усі свої проєкти, окрім Celophys, робить сам. Цей його one-man-band — не виняток.

Орфос — Цветник (2020)

Учасники дуету Климентово Поле Вадим та Ксенія видали на початку травня дебютний реліз свого сайд-проєкту під назвою Орфос. Альбом "Цветник" вони записали з саратівським поетом Олексієм Кацом — вокалістом гуртів Пиппи и Пидоры, Femme de Luxe, ЖЧГД, Слезинка.

Regina Collage — Mental Health (2019)

Як називають людину, що робить колажі? Мабуть, дизайнером. Якщо це звукові колажі, то це точно або діджей, або електронний музикант. Артист, ось! І цього разу мова піде саме про артистку — Регіну Железнякову. Під назвою Regina Collage на початку грудня минулого року вона випустила свій дебютний альбом "Mental Health".

Юрій Бондарчук — Про що ми насправді говоримо, коли говоримо про любов (2020)

Раз на рік колишній вокаліст oh, Deer! та колишній мешканець України Юрій Бондарчук випускає альбом або EP зі своєю сольною творчістю. Цей карантинний високосний 2020 теж потрапив під реліз митця.

Monumental — Purification (2020)

Що буде, якщо зберуться шість чоловіків та увімкнуть натуральну дурку, при цьому вміючи грати на музичних інструментах? Трапиться така штука, як The Monumental Orchestra, або проста The Monumental.

Sekunda kota — 64:80 (2020)

На початку року досить неочікувано та непомітно харківський гурт Sekunda kota розродився дебютним повноформатним альбомом із загадковою назвою "64:80" та вайбом початку 90-х. Спробуємо переконати вас його послухати. 

Dronny Darko — Origin (2020)

Історія починається з... мінімалістичних ландшафтів, що почали з’являтися перед слухачем ще чотири роки тому. Саме тоді Олег Пузан, більш відомий поціновувачам рідного drone та dark ambient, почав писати свою чергову трилогію про викрадення протагоніста прибульцями.

ProtoU — Anomalies (2019)

Цінителям звукових ландшафтів два слова Cryo Chamber говорять багато про що. Цей лейбл є однією з трьох найвідоміших dark ambient і drone музичних формацій, що випускає артистів таких жанрів з усього світу. Якби в такій музиці було поняття масовості, то це видання було б одним з найпопсовіших.

Сальто Назад — Діти (2019)

Остання робота киян завершила трилогію релізів "Дерево-Дім-Діти", а заразом і означала припинення діяльності колективу. Це масштабний довгобуд, який містить усі треки, що були записані Сальто Назад за останні п'ять років. 

Mr. Hypno & His Lo-Fi — Insomnia (2019)

Думаю, що Геру Луідзе і його The Hypnotunez бачили та чули всі в інтернетах, або в телевізорі. Якщо, звичайно, його хтось ще дивиться. А ось послухати у цього талановитого контрабасиста є що і крім його свінгкорової команди.

Kadaitcha — Tar (2019)

Новокаховський industrial-проєкт наприкінці 2019-го розродився новим альбомом "Tar", що побудований на сплаві noise, drone, power electronics, місцями dark ambient. Чому його варто послухати і кому саме, читайте в огляді. 

Климентово поле — Сяйво (2019)

Одеський колектив після досить тривалого мовчання у серпні 2019-го поділився новим альбомом "Сяйво". На відміну від попередніх EP, у цьому релізі звучання гурту ближче до індастріалу, ніж до експериментального техно.