Український треш-метал гурт у липні випустив свій дебютний міні-альбом під назвою "Self-Demolition". Його виходу довго чекали і самі музиканти, і їх слухачі, адже робота над релізом почалася ще в листопаді минулого року. Зараз же EP вийде на дисках.
Криворізький гурт дням випустив новий сингл "Together".
"Новый трек! Песня о том, что у каждого человека есть свои мысли и позиции, и сам вправе за них отвечать. И не стоит в штыки воспринимать чужие убеждения не разобравшись что к чему. Любую информацию следует самостоятельно проанализировать и самому сделать те или иные выводы", - описали нову пісню музиканти.
4 листопада у мережі з'явився перший повноформатний реліз гурту "ПНД" у оновленому складі. Альбом "Про Любов" містить десять треків, частину з яких ви могли чути раніше у якості синглів.
Чернігівський гурт днями представив свій новий трек - "If you wanna". Окрім нього в активі "The Tea Ship" є один сингл та міні альбом. Почитати рецензію на "The Tea Ship - EP" (2015) можна тут.
Днепровский коллектив 1 ноября отметил ровно год с момента выпуска его дебютного мини-альбома "Exist". Впрочем за это время музыканти так и не смогли отыскать себе нужного вокалиста.
"Весь этот год мы надеялись найти вокалиста, записать вокал на ЕР, перевыпустить его, собрать состав, начать репетировать и выступать, записать полноформатный альбом.
Київський колектив досить тривалий час не випускав новий матеріал. У липні цього року український лейбл "SURROGATE Rec." перевидав два міні-альбоми гурту на касеті.
"У нас есть новость - мы приступили к записи альбома. Впереди еще много работы, но старт сделан.
Реліз "Door 218" 28 вересня вийшов за підтримки двох лейблів, а саме "Satanath Records" (Росія) та "Abstruse Eerie Radiance" (Бельгія).
Альбом вийшов на дисках загальним тиражем 500 копій. Його можна придбати за 12 доларів. Новий реліз лейбли описують, як певний портал між темними світами, перетнувши який людина уже не зможе повернутися.
Фестиваль и премия "The Best Ukrainian Metal Act 2016" в этом году состоится 10 декабря в киевском клубе "Бинго".
"Ни для кого не секрет, что украинская metal сцена выходит на новый уровень развития. За последние годы появилось большое количество интересных качественных команд.
Ужгородський колектив поділився останніми новинами стосовно запланованого релізу. Нагадаємо, наприкінці червня музиканти розповідали, що записали матеріал для нового альбому та віддали його на мастеринг.
Полтавські хоррор-панки 31 жовтня на відкритій репетиції в честь Хеловіна - "Hell Night Show" - представили новий сингл. Зараз же трек "Sleepy Hollow" з'явився на офіційному бендкемпі гурту. Варто зауважити, що це home tapе сингл.
Запланований реліз вийде на класичному чи то навіть культовому dark ambient лейблі "MALIGNANT Records".
Як повідомив автор проекту, альбом "The Rituals" вийде 9 грудня і складатиметься із дев'яти треків. Один із них - спільну роботу із Treha Sektori (Париж) - уже можна почути нижче.
Прямо зараз на американському музичному блозі "The Obelisk" триває стрім альбому "Nightbound", офіційний реліз якого запланований на 4 листопада. Там же доступна рецензія на реліз.
Нагадаємо, раніше вокаліст гурту Євгеній Свищов створив для своїх віршів окремий Youtube канал. На відео він наживо зачитував свої вірші. А 28 жовтня у мережі з'явився реліз "Кров", який містить 19 віршів виконавця. Втім, тепер до них додалася і фонова музика.